| Nazwa tematu |
Dział |
Odp. |
Data tematu |
|
Piłka Nożna
|
Górnik Zabrze
witam postanowiłem założyć jeden uniwersalny temat o górniku zabrze
|
134 |
2007-06-01 00:27
|
|
Informator ŚLĄSKI
|
Poszukuje Sprzętu do Siłownii
witam chciałbym kupić sprzęt do siłownii nie wiecie moze gdzie idzie za przystępną cene znależć na śląsku jakiś sklep bądz hurtownie prowadzącą taki asortyment???
za wszelkie informacje wielki dzienka
pozdrawiam
|
2 |
2007-01-23 21:38
|
|
Po siłowni, o siłowni
|
Moja Siłownia
<br><br>właśnie zaangażowałem się orzez brak czasu w przygotowanie sobie siłownii w piwnicznych warunkach a oto i efekty jak narazie skromne ale od czegoś trzeba zacząć.
bo liczy się pasja
|
61 |
2007-03-07 12:35
|
|
Inne dyscypliny
|
Galeria Sław - Adam Małysz
osiągnięcia
igrzyska olimpijskie:
1998 w nagano: 51. na skoczni normalnej, 52. na dużej
2002 w salt lake city: 3. na skoczni normalnej, 2. na dużej
2006 w pragelato/turyn: 7. na normalnej skoczni (k-95), 14. na dużej skoczni (k-125),
|
32 |
2007-03-17 19:40
|
|
Po siłowni, o siłowni
|
zarobienie pieniedzy na internecie
witam jezeli ktos z was ma ochotke na zarobienie pieniedzy przez neta to poprosze o adres mailowy im wiecej nas bedzie tym wiecej mozna zarobic )
pozdrawiam
|
10 |
2007-07-04 01:49
|
|
Odżywki i suplementy
|
Createston 2440g + 60 kaps
witam
mam w posiadaniu createston 2440g + 60 kaps co radzicie mi dokupic do niego na fajny cykl.
mam 175 cm wzrostu 70 kg 35 w bicku 85 rekord na klate
celem jest jak największa masa )
|
7 |
2007-06-29 12:09
|
|
Odżywki i suplementy
|
Cykl odżywkowy Nitrobolon2+mass xxl
witam zamierzam wziąśc sobie nitro 2 z mass xxl w tym celu zamierzam zakupic
trec nitrobolon 240kaps + 60kaps gratis
trec mass xxl 4800g
prosiłbym o porady jak najlepiej jest rozłożyc w czasie sobie dawkowanie tych dwóch preparatów będzie to
|
5 |
2007-01-30 00:23
|
|
Po siłowni, o siłowni
|
Siłownia a co na codzień
zastanawia mnie co robicie na codzień: objadacie mame, studiujecie, przepijacie zasiłek dla bezrobotnych,pracujecie w urzędzie bądz przy pakowaniu kurczaków.proszę o najróżniejsze wypowiedzi
szczere pozdrowienia sir young
|
8 |
2005-09-28 12:58
|